Nacházíte se zde: Úvod » Reference

Reference

Na přelomu července a srpna jsem absolvoval kurz inline bruslení s instruktorkou Nikolou. Byl jsem velice spokojen s výukou ale hlavně s milým přístupem instruktorky. V příští sezóně budu rád pokračovat. :)
Milan

Milan

Na bruslích jsem téměř neuměla stát ale to se změnilo po nástupu do této školy. Instruktorka byla moc milá, ochotná a především trpělivá. Na individuálních lekcích jsem se naučila vše od základů bruslení, až po plynulou jízdu. Nyní se cítím na bruslích mnohem jistěji.
Laura

Laura

Už léta jezdím na in-line bruslích, ale moji slabou strankou bylo vždy brzdění. Díky Niki school jsem se naučila bravurně zpomalit i zastavit. Už se netvářím vyděšeně při pohledu z kopce a nekazím si jízdu zbytečným vybíháním do trávníku místo brzdění. Všem doporučuji.
Martina

Martina

Se službami Niki School jsme moc spokojení. Naše děti se v létě účastnili příměstského inline tábora, kde se naučili zábavnou formou základy bruslení, přešlapovaní a různé druhy brzdění. Krom toho hráli různé hry, závodili a měli hodně legrace. Co mě přijde nejdůležitější, zbavili se strachu z pádu a na bruslích působí úplně přirozeně. Když tábor končil, dětem to bylo moc líto, instruktorky měly moc rády a už se těší na příští rok:-)
Zuzana

Zuzana

Bruslit jsem už docela uměl ale díky individuální lekci jsem se posunul ještě o krok dál, na bruslích se cítím jistěji a dokonce už zvládnu pár triků. Instruktorka byla moc milá a uměla vše srozumitelně vysvětlit. Ještě se mi moc líbilo, že výuka se konala na místě, které jsem si sám vybral.
Jirka

Jirka

S Niky jsme se poprvé potkaly na letním příměstském táboře. Jako matka „kvočna“, která se bojí dětských pádů na bruslích, jsem jí svěřila své dvě starší děti. Niky mě velmi mile překvapila svým profesionálním přístupem, trpělivostí a stále dobrou náladou. Děti začaly tím, že se naučily padat. Byly nadšené a pokroky skvělé. Následně jsme si vzali lekci i s mužem. Už umím brzdit jinak než vyjetím do trávy. Díky Nikolko. Nyní vede Niky kroužek in-line bruslení v naší aj družině. Je to jeden z nejoblíbenějších kroužků. Děti se hravou formou učí různé „vychytávky“, baví je to a stále se zlepšují. Pokud se někdo chce rychle a s radostí naučil bruslit, tak za mě jednoznačně doporučuji kontaktovat Niky.
Jana

Jana

Nikischool
Olštýnská 607/1,
181 00 Praha – Troja
IČ: 042 23 641

Kontaktní údaje
info@nikischool.cz
+420 607 67 97 97
Mapa

 
Nahoru